Menu
Your Cart

Ruthless Salt Likit

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Ruthless Salt Likit

Ruthless Salt e-sigara likidi, özellikle son yıllarda elektronik sigara kullanıcıları arasında yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan pod mod e-sigara cihazlarında en çok tercih edilen premium likit markaları arasında yer almaktadır. Düşük watt kullanan e-sigara cihazlarında ve pod mod cihazlarda kullanım için üretilen Ruthless Salt Likit tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun talep görmektedir. Zengin aroma seçeneklerinin yanı sıra içeriğindeki bileşenlerin kaliteli olması sebebiyle en çok tercih edilen markalardan biri haline gelen Ruthless Salt Likit aynı zamanda buhar performansına da yaptığı gözle görülür katkı sayesinde elektronik sigara tutkunlarının bir numaralı tercihi olmaya devam etmektedir.

Ruthless Salt Likit Özellikleri Nelerdir?

Ruthless Salt Likit nikotin tozu olarak bilinen maddeden özel olarak üretilmektedir. Söz konusu nikotin tozu, tütün yaprakları üzerinde biriken ve tuza benzer bir maddeden elde edilmektedir. Farklı yöntemler kullanılarak elde edilen nikotin tuzu, adından da anlaşılacağı üzere normal nikotine göre biraz daha tuzlu ve asitli bir yapıdadır. Bu sebeple Ruthless Salt Likit yorumları hakkında araştırma yapıldığında pek çok kişinin söz konusu tuzlu ve asitli içerik sebebiyle salt nikotinin çok daha doyurucu olduğunu söylediği görülmektedir.

Salt likit bu özellikleri itibarıyla gerçek tütün nikotinine çok yakın bir vuruşa ve damak tadına sahiptir. Bu sayede Ruthless Salt Likit özellikle tütün ürünlerini bırakıp vape dünyasına giriş yapmak isteyen ve pod mod e-sigara cihazları kullananlar tarafından yoğun talep görmektedir.

Ruthless Salt Likit Çeşitleri Nelerdir?

Elektronik sigara kullanıcılarının en çok tercih ettiği Ruthless Salt Likit çeşitleri, internet üzerinden faaliyetlerini sürdüren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde kendine yer bulmaktadır. Ruthless Salt Likit ürünleri arasında yerli e-sigara tutkunlarının en çok tercih ettiği likit çeşitleri şunlardan oluşmaktadır:

·         Ruthless premium Grape Drank On Ice salt likit

·         Ruthless premium Ez Duz It On Ice salt likit

·         Ruthless premium Grape Drank On Ice salt likit

·         Ruthless premium Jungle Fever salt likit

·         Ruthless premium Red (gost) salt likit

·         Ruthless premium Gold (gost) salt likit