Menu
Your Cart

Premium Nbase

NBASE

Alman devlerinden oluşan nbase ürünlerimizi en uygun fiyattan satın almak için buharkeyfi ziyaretedebilirsiniz.Premium nbase sektöründe en ucuz ve en kaliteli ürünler ile karşınızdayız.Kendi likitinizimi yapmak istiyorsunuz ? likit yapmak için lazım olan en önemli madde nbase, nbase olmadan likit yapamazsınız.Nbase likitin ana maddesi olup aroma koyarak ve belli bir demleme süresinden sonra oluşan sıvı likitdir.Nbase çeşitleri şu şekildedir.3MG nikotinli nbase,6MG nikotinli nbase,9MG nikotinli nbase,12MG Nikotinli nbase,18MG nikotinli nbase gibi bir çok nikotinli base çeşidi sitemizde mevcuttur.EVYAP likit için nbase satın alabilir ve hemen kendi aromalarınızla özel likitinizi yapabilirsiniz.NBASE ürünlerini kategorimizden uygun fiyatlara ve aynı gün kargo imkanları ile kapıda ödeme olarak sipariş verebilirsiniz.NBASE satın almak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.Piyasadan çok daha ucuza ve en kaliteli nbase satışını yaptığımız buharkeyf'de hergün yeni kampanya düzenlenmekte ve müşterilerimize en uygun fiyattan nbase satışı yapmaktayız.Eğer sizlerde alman devlerinin nbaselerini satın almak istiyorsanız kesinlikle bizi ziyaret etmelisiniz.Dilediğiniz gibi VG-PG seçebildiğiniz nbaselerimiz tamamen yurtdışından ithal ve yeni ürünlerdir.Kısa süreliğine indirimli satışını yaptığımız nbaseler kokusuz ve premium nbasedir.

Nbase NEDİR?:Elektronik sigaraların likitlerinin üretiminde kullanılan bir bileşendir. Herhangi bir aromaya sahip olmayan Nbase’e, aroma karıştırılarak elektronik sigara likidi elde edilir. Bu anlamda Nbase’i elektronik sigaraların temel likiti olarak değerlendirebiliriz. Günümüzde elektronik sigaralara olan talebin gün geçtikçe artması ile birlikte bu sigaralarda çok daha kaliteli likitlere olan talebi de arttırmıştır. Sigara alışkanlığını bırakmak adına tercih edile elektronik sigaralarda, Nbase en önemli bileşenlerin başında gelmektedir. Bu nedenle elektronik sigara kullanımına başlayacak olan kişiler, Nbase hakkında detaylı bilgi sahibi olmalıdır. Evde dahi yapılabilen Nbaseler ile elektronik sigaralarınızın likitlerini kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Nbase’in İçeriğinde Neler Var?:Nbase, elektronik sigaraların likitlerinin yapılmasına esas teşkil eden nikotin, saf su ve gliserin bileşiminden oluşan bir sıvıdır. Nbase likiti yapıldıktan sonra, tercihe bağlı olarak değişen aromalar ile bu sıvı karıştırılarak elektronik sigara likitleri elde edilmektedir. Nbase bileşenleri farklı nikotin ve PG (Propilen Glikol) – VG (Bitkisel Gliserin) değerlerindedir. Nbase bileşenlerindeki bu değer farkları sayesinde kullanıcılar, kendilerine likit yapabilme imkanına erişmektedir. Zevkinize göre tercih edeceğiniz aromalar ile bu likiti karıştırarak, aromalı elektronik sigara likiti elde edebilirsiniz. Nikotin, saf su, gliserin ve tercih edeceğiniz aroma ile kendi likitinizi evde kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Nbase Kullanım Alanı ve Saklanması?:Nbase, elektronik sigaraların ana likitini oluşturan bir sıvıdır. Aromasız olarak üretilen Nbaselere aroma eklendiği gibi, son dönemlerde sek olarak da içimi tercih edilmektedir. Nikotin değerleri değişebildiği gibi, nikotinsiz olarak da üretilebilir. Zevkinize ve tercihinize göre üreteceğiniz Nbaseleri, elektronik sigaralarınızda kullanabilirsiniz. Nbaselerin içerdiği nikotin, PG ve VG değerleri seyreltilerek değiştirilebilir. Tercih edilen oranlar elde edilene kadar, VG ve PG ile likit karıştırılabilir. Nbaselerin cam şişede ve oda sıcaklığında saklanması tavsiye edilmektedir. Oda sıcaklığında saklanan Nbaseler bir yıl kadar tazeliğini korumaktadır. Nbaseler buzdolabında saklanması durumunda ise 2 yıla kadar dayanmaktadır. Nbaseleri dondurarak kullanım ömrünü uzatmayı deneyenler ise, tat ve kalite farkı yaşamakta olduklarından, derin dondurucuda saklanması tavsiye edilmemektedir. Ayrıca kesinlikle plastik şişelerde muhafaza edilmemelidir.