Menu
Your Cart

Pil - Batarya

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Elektronik Sigara Pili - Batarya

Elektronik sigara pili - batarya parçaları, bir elektronik sigaranın mümkün olan optimum düzeyde performans göstermesinde çok önemli donanım ekipmanları arasında yer almaktadır. Nitekim elektronik sigara pili - batarya elektronik sigara kullanıcılarının zaman zaman şikayetlerde bulundukları konular arasında yer almaktadır. Çünkü eğer sabit bataryalı bir elektronik sigara kullanmıyorsanız, e-sigaranızın şarjlı pillerini sık sık kullanmak durumunda kalacaksınız. Elektronik sigarada kullanılan şarj edilebilir piller 18650 pil olarak bilinmektedir. Pek çok elektronik alette de kullanılabilen bu piller firmamızın internet üzerinden satışa sunduğu en uygun fiyatlı elektronik sigara ekipmanları arasında yer almaktadır.

Elektronik sigara kullanıcılarını en çok ihtiyaç duyduğu ekipmanların başında yer alan elektronik sigara pili, standart AA piller ile aynı boyuttadır. Bu sebeple piyasada özellikle deneyimsiz elektronik sigara kullanıcılarının sık sık mağduriyet yaşadıkları konulardan biri bu alanda meydana gelmektedir. Elektronik sigarada kullanılması için üretilen pillerin yerine pek çok kötü niyetli satıcı müşterilerine bu tür AA piller satmaktadır. Bu durum da başlı başına mağduriyetler yaratmaktadır.

En Kaliteli Elektronik Sigara Pilleri

Elektronik sigara modeli ve markası ne olursa olsun her birine uyumlu en kaliteli elektronik sigara pillerini firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra elektronik sigara pillerinizi sarj edebilmek için de ihtiyaç duyduğunuz şarj aletine de firmamızdan ulaşabilirsiniz. Piyasada 18560 elektronik sigara pil olarak bilinen bu piller standart pillere göre şarj edilebilir özellikleri olması sebebiyle daha yüksek fiyattan satışa sunulmaktadır. Dolayısıyla bu pillerin mümkün olan en uzun süre kullanım ömrüne sahip olabilmesi ve ilk günkü performansını uzun süre sürdürebilmesi için kaliteli şarj aletleri kullanılarak şarj edilmesi temel şarttır.

Elektronik sigara tutkunlarının ihtiyaç duydukları tüm ürünleri en uygun fiyatlarla bulabilecekleri firmamızın internet sitesinde ikili veya dörtlü şarjlı pil ayetlerinin yanı sıra birbirinden kaliteli 18560 pil de bulunmaktadır. Türkiye'nin dört bir yanına hızlı gönderim ve kapıda ödeme seçenekleri ile teslim edilen şarjlı elektronik sigara pil çeşitleri ve fiyatlarını firmamızın internet sitesi üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.