Menu
Your Cart

TEL-PAMUK

Gösterilen: 1 ile 33 arası, toplam: 33 (1 Sayfa)

Elektronik Sigara Tel - Pamuk

Elektronik sigara tel ve pamuk çeşitleri, özellikle coillerini kendileri saracak elektronik sigara kullanıcılarının yakından ilgilendiği ekipmanlar arasında yer almaktadır. Elektronik sigara coil yanmasından sonra cihazın yeniden ilk günkü gibi buhar performansı vermesi ve bunun yanı sıra aromanın yanık olmadan lezzetli bir şekilde tadılması için elektronik sigara coil tel değişiminin düzgün bir şekilde yapılmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Elektronik sigara tel - pamuk gibi en çok ihtiyaç duyulan sarım malzemelerine yine firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde ulaşabilirsiniz.

Eğer daha önce RBA türü coil kullanmadıysanız ilk olarak elektronik sigara coil tel sarımı işlemlerinde bu coil çeşidi mutlaka tavsiye edilmektedir. Çünkü RBA atomizer coil çeşidini kullanan elektronik sigara tutkunları genellikle vape dünyasında pek çok farklı coil ve elektronik sigara modu kullanmış profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Elektronik Sigara Coil Tel Sarımı Nasıl Yapılır?

Elektronik sigara coil tel sarımı tecrübe isteyen ince bir iştir. Bunun yanı sıra sarımlı bir atomizer coil ile yüksek buhar yoğunluğu ve zengin aromatik tat elde edilebilmektedir. Bunun için ihtiyaç duyulan şeylerin başında ilk olarak elektronik sigara sarım teli gelmektedir. Bu telin yanı sıra piyasada en kaliteli elektronik sigara atomizerlerinde bulunan japon pamuğu tedarik edilmelidir.

RBA coil tel sarımı yapmak için ilk olarak pamuk kullanımına dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir. Söz konusu işlemlerde kullanılan pamuklar moji ve cotton bacon olmak üzere iki farklı çeşide ayrılmaktadır. Bu iki farklı pamuk türüne de internet üzerinden faaliyetlerini sürdüren firmamızın web sitesinden ulaşabilirsiniz. Japon pamuğu olarak elektronik sigara tutkunları arasında adlandırılan bu pamuklar sayesinde premium likit kullanımı ile benzersiz bir buhar performansı ortaya çıkmaktadır.

Elektronik sigara kullanılması tavsiye edilen bir diğer önemli ürünlerden biri de kanthal tellerdir. Özellikle mod sigaralarda sıklıkla karşılaşılan bu tel hesaplı olmasının yanında yüksek sıcaklıklarda çok dayanıklı olmasıyla da tercih edilmektedir. Bu tellere ve daha fazlasına firmamızın geniş ürün yelpazesi içinden çok uygun fiyatlarla anında sahip olabilir, kapıda ödeme seçeneği ile önce ürünü görüp sonra ödemenizi yapabilirsiniz.