Menu
Your Cart

Juul Pod Mod Elektronik Sigara

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)

Juul Elektronik Sigara

Juul e-sigara markası, elektronik sigara dünyasında teknolojik gelişmeler ve kullanıcı talepleri doğrultusunda ortaya çıkan pod elektronik sigara markaları arasında en önde gelen şirketlerden biridir. Yüksek yatırım tutarı alan ve son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yeni nesil Juul elektronik sigara markası sektörde en yenilikçi özellikleri ile e-sigara tutkunlarının da kullanım alışkanlıklarını değiştirebilen bir markadır.

Juul elektronik sigara modellerini öne çıkaran temel özelliği muhakkak, e-sigara sektörüne bambaşka bir boyut kazandıran pod elektronik sigara sistemidir. Elektronik sigara dünyasında deneyimli olan ve uzun yıllar pek çok e-sigara cihazı kullanan profesyonel e-sigara tutkunlarının da yakından bileceği gibi pod elektronik sigara sistemleri son yılların en dikkat çekici cihazlarını ortaya çıkarmıştır. Bununla birlikte pek çok elektronik sigara otoritesi, sektörün geleceğinin bu cihazlardan oluşacağına değinmektedir.

Juul Pod Sistemi Nedir?

Juul pod e-sigara, diğer elektronik sigara cihazlarında bulunan doldurulabilir tank yerine kullanıcılarına tek kullanımlık e-likit kapsülü içinde nikotin içeren likidi ve ısıtma işlemini üstlenen coil ekipmanı bulunduran bir cihazdır. Bu sayede likit doldurma ve aşırı boyutlardaki tank taşıma gibi dertler olmadan e-sigara sektöründe kullanım kolaylılığı ve zariflik arayan kullanıcıların taleplerine en iyi şekilde yanıt vermektedir.

Juul elektronik sigaranın pod sistemi sayesinde belki de dünyanın en kolay kullanımlı elektronik sigarsı olarak nitelendirildiği bilinmektedir. Çünkü yalnızca likitten alınan buhar keyfini ve düşük miktarda nikotinin tadını çıkarmak isteyen e-sigara kullanıcılarını coil değişimi, likit dolumu, ateşleme tuşuna basma zorunluluğu gibi külfetlerden kurtarmaktadır. Juul pod mod starter kit, özellikle tütün sigarası tiryakiliğinden vazgeçmek ve vaping dünyasına başlamak isteyenler için tercih edilen en cazip e-sigara cihazlarından biri olarak öne çıkmaktadır.

Juul Pod Mod Özellikleri Nelerdir?

Elektronik sigara sektöründe son dönemde ortaya çıkan salt nikotin verme yöntemini kullanan Juul pod mod, sektördeki en iyi e-sigaralardan biri olarak bilinmektedir. Basit kullanımının yanı sıra kolay değiştirilebilir kartuşları sayesinde kesintisiz bir keyif sunan Juul pod mod, aynı zamanda ateşleme düğmesi olmamasıyla da e-sigara tutkunlarının daha önce deneyimlemediği pek çok avantajı içinde barındırmaktadır. Juul pod mod e-sigara özellikleri şu şekildedir:

·         Uzunluk (mod) : 8,72 cm

·         Uzunluk (mod+pod) : 9.48 cm

·         Genişlik : 1,51 cm

·         Pod Likit Kapasitesi : 0.7ml

·         Çıkış Gücü : 8 Watt(ortalama)

Görüldüğü üzere oldukça küçük ve bir o kadar da hafif olan Juul pod mod elektronik sigaralar özellikle vaping dünyasında yoğun buhardan sıkılan ve kapalı alanlarda rahat bir şekilde e-sigara kullanmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Juul Pod Modun Avantajları Nelerdir?

Juul marka elektronik sigaralar pod mod standartlarını benimsedikleri için bilinen elektronik sigara modellerine göre pek çok farklı özelliğe ve bu özelliklerden kazanılan birçok avantaja sahiptir. Bu cihazların standart e-sigara cihazlarından en büyük farkı, kartuş adı verilen çıkarılıp takılabilen kapsüllerinde bulunan likitin özel formüller ile üretilmesidir. Dolayısıyla serbest nikotin baz yerine tütün yapraklarından özenle harmanlanmış olan nikotin tuzları (salt nicotine) kullanılarak elde edilen Juul pod mod elektronik cihazlarında bu sayede gerçek sigaraya çok yakın nikotin vurumu elde edilmiş olmaktadır.

Bunun yanı sıra tamamen kapalı bir mekanizması olduğu için coilin ısınmasıyla ortaya çıkan sıcaklığı dışarıya vurmamaktadır. Bu sayede Juul pod cihazları asla yüksek sıcaklıklara ulaşmamaktadır. Dolayısıyla kontrol mekanizmasının sürekli aktif olması sayesinde kartuş içindeki likidin hiçbir zaman yanık tadı vermemesi sağlanmaktadır.